• Máte dotaz?
  • skoleni@konero.cz

Kurzy na míru pro firmy a organizace

Kurzy na míru jsou určené především pro firmy a organizace a zajišťujeme je převážně v prostorách zákazníka s naší mobilní učebnou (12 plnohodnotných notebooků, dataprojektor, plátno). Můžeme je ale připravit také on-line. Cenovou nabídku i konkrétní osnovu kurzu Vám rádi předložíme na vyžádání. Můžete si i sami vybrat příslušné oblasti. Cenu kalkulujeme za den kurzu - tedy bez ohledu na počet účastníků.

Příklady kurzů na míru (další kurzy můžeme připravit po dohodě):

MS Excel pro pokročilé

Tipy a pomůcky při práci. Základní funkce a jejich pokročilejší možnosti, kontroly výpočtů, další funkce podle kategorií (speciálně vyhledávací funkce), složené funkce, práce s duplicitami. Seznamy a databáze - souhrny, formátované a kontingenční tabulky. Power Query.

Analýza dat a jejich prezentace

Příprava a kontrola dat, pokročilé funkce a techniky - analytické metody, souhrny v seznamech - formátované tabulky, kontingenční tabulky a grafy, prezentační možnosti v Excelu. Ukázka možností PowerQuery a PowerBI.

MS Excel - základy a pomůcky

Praktické pomůcky při práci v Excelu, způsoby zobrazení tabulek, tisk, sdílení, výběry, klávesové zkratky, základy výpočtů a jejich kontrola, vzorce a základní funkce, varianty pro součty v Excelu, třídění a filtrování v seznamech

Firemní prezentace
v MS PowerPoint

Základy prezentačních dovedností a kompletní tvorba firemní prezentace

MS Word ve firmě a organizaci

Úprava obchodní korespondence podle ČSN, práce se strukturovanými dokumenty (styly, oddíly, obsah), sledování změn

MS Outlok ve firmě a organizaci

MS Outlook - e-mail, kontakty, organizace času a plánování