• Máte dotaz?
 • skoleni@konero.cz

Vzdělávací středisko Konero, s.r.o.

Profil

Počítačové kurzy -
přehled a základní informace

Nabízíme Vám IT kurzy, především školení MS Excel a dalších produktů MS Office, resp. nově Microsoft 365 - tedy včetně online nástrojů. Pokud ale máte zájem o kurzy na míru, jste zde také správně.

Vyberte si kurz z našeho katalogu nebo si ho nechte připravit na míru. Pořádáme on-line kurzy i prezenční kurzy, denní i odpolední kurzy, na naší učebně nebo s plnohodnotně vybavenou mobilní učebnou u vás. Účastníci na našich kurzech získají praktické znalosti a příručky zdarma.Naše vzdělávací středisko působí v oblasti vzdělávání již přes 20 let a naši lektoři mají dlouholeté lektorské zkušenosti. Za dobu existence našeho střediska prošlo našimi kurzy několik tisíc účastníků. Pro naše kurzy jsme získali množství akreditací. Máme zkušenosti také s financováním firemních kurzů z evropských fondů. Před nástupem na kurz doporučujeme si zjistit informace o kurzu na našich stránkách, popřípadě nás kontaktujte k upřesnění (e-mail, telefonicky). Kurzy se konají v případě obsazení alespoň 3 účastníky. Výhodnou cestou jsou kurzy na míru podle potřeb zákazníka (většinou uzavřený kurz pro firmy nebo organizace).

 • Naše IT kurzy absolvujte kdekoliv

  Vzdělávat se můžete on-line na dálku, v naší učebně v Ústí nad Orlicí nebo přijedeme za vámi s naší mobilní učebnou.

 • Naše IT kurzy absolvujte kdykoliv

  Kurzy probíhají od rána i odpoledne a můžeme tak vyjít co nejvíce vstříc požadavkům zákazníků.

Obchodní podmínky

Cena za jednotlivé kurzy je uvedena v seznamu kurzů a u informací ke kurzu. Jedná se o cenu pro jednoho účastníka a je uvedena bez DPH. V ceně kurzu je literatura ve formátu pdf, psací potřeby a občerstvení. Ke kurzu je možno dále přikoupit doporučenou literaturu. V případě více účastníků z jedné organizace/firmy nabízíme speciální cenu a kurz přímo pro tento subjekt. U kurzů na míru bude cena stanovena dohodou, bude však vycházet z katalogu.

Denní kurzy se konají zpravidla od 8.00 do 16.00 (7h výuky), odpolední kurzy od 15.00 do 18.00. Toto je možné dohodou upravit.

Naše učebny

Standardní vybavení naší počítačové učebny je následující:
- 10 počítačů zapojených do sítě s přístupem na internet
- lektorský počítač
- tiskárna, dataprojektor, magnetická tabule
(lze ho operativně upravit podle potřeby zákazníka)

S naší mobilní učebnou můžeme přijet za zákazníkem do jeho prostor a můžeme tak pro něho připravit kurz na míru. Potřebujeme pouze vhodné prostory, vše ostatní zajistíme sami. Přivezeme:
- 10 plnohodnotných notebooků (Windows 10, Microsoft 365/MS Office 2016, numerická klávesnice, myš)
- dataprojektor, plátno, kabeláž

Pro on-line kurzy doporučujeme dva monitory - na jednom budete sledovat výklad a řešení příkladů, na druhém budete řešit příklady sami. Samozřejmostí je kamera, mikrofon a kvalitní připojení k internetu.

 • Stálá učebna

  V našem sídle v Ústí nad Orlicí, Lázeňská 1402.

 • Mobilní učebna

  S našimi 10 notebooky za vámi můžeme přijet téměř kamkoliv a kdykoliv.

Naše vize a přednosti

Děláme to, co umíme a v čem máme dlouholetou praxi. Základní IT kurzy školí spousta firem i organizací. Velké školící firmy potom školí všechny možné kurzy. My se specializujeme na odborné kurzy MS Office na míru zákazníkům, přesně podle jejich požadavků.

Odborné IT kurzy MS Office

Nabízíme především kurzy pro pokročilejší uživatele MS Office, speciálně MS Excel.

Kurzy přesně na míru zákazníkům

Kurzy pořádáme on-line nebo na naší učebně nebo s naší mobilní učebně můžeme zajistit kurz přímo v prostorách zákazníka. Nabízíme také kompletní zajištění kurzů na míru - průzkum potřeb, roztřídění účastníků do skupi pomocí dotazníků, kurzy jednotlivých úrovní, jejich vyhodnocení a plán dalšího vzdělávání.

Následně nabízíme ještě další služby

Navrhneme aplikaci MS Office pro vaše podmínky - připravíme pro vás předlohy a šablony, provedeme analýzu dat a navrhneme jeich zpracování.

Návrh řešení

Navrhneme vám kurzy různých úrovní pro jednotlivé skupiny a celý plán vzdělávání. Vyhodnotíme efektivnost tohoto vzdělávání.

Analýza potřeb zákazníka

Předem provedeme analýzu vzdělávacích potřeb. Potřebné informace k upřesnění osnov budeme zjišťovat s dostatečným předstihem před termínem kurzu. Zjistíme konkrétní požadavky zadavatele a znalosti účastníkůpomocí dotazníků, po jejich vyhodnocení navrhneme upřesněný obsah kurzů.

Komplexní služby ve vzdělávání

Vyberte si kurz podle vašich potřeb nebo si ho nechte připravit na míru. Naše vzdělávací středisko působí v oblasti vzdělávání již přes 15 let a naši lektoři mají dlouholeté lektorské zkušenosti. Za dobu existence našeho střediska prošlo našimi kurzy několik tisíc účastníků.

Komplexní služby ve vzdělávání

IT kurzy pořádáme v celém Česku a také na Slovensku. V tom chceme samozřejmě pokračovat. S naší mobilní učebnou přijedeme i k vám.

Analýza potřeb zákazníka

Zákazníkům nabízíme kurzy v několika jazykových verzích MS Office - české, slovenské i anglické. Postupně chceme rozšiřovat také nabídků našich online videokurzů.

Pomůžeme vám s počítači

Nabízíme vám tyto služby:

 • Odborné kurzy MS Office
 • Kurzy na míru pro firmy
 • Kurzy pro organizace
 • Správa IT systémů
 • Analýza dat a návrh zpracování
 • Odpolední kurzy pro veřejnost

Od našich začátků až do současnosti

V IT světě působíme už delší dobu, tak si přečtěte něco o nás v minulých letech.

 • Vzdělávací středisko Konero

  Školící činností se zabýváme od roku 2003, vedoucí školicího střediska Milan Myšák je však školitelem přes 20 let. Kurzy našeho vzdělávacího střediska absolvovalo již přes 3 tisíce účastníků.

  Začínali jsme kupodivu s kurzy správy operačních systémů UNIX. Další etapu (od roku 2003) jsme věnovali spolupráci s úřady práce - zajišťovali jsme pro ně rekvalifikační počítačové kurzy. Ty jsme připravovali také v letech 2006 - 2012 z našich vlastních projektů, financovaných z Evropského sociálního fondu. Postupně jsme ale pořádali více odborných IT kurzů pro firmy a organizace podle jejich požadavků. Zákazníci byli s našimi službami spokojeni a proto v této oblasti IT působíme doposud.

  Pro zajímavost uvádíme také několik zajímavých faktů z naší činnosti:

  • Vedoucí lektor Milan Myšák školí IT kurzy již od roku 1998
  • V letech 2003 - 2022 jsme uspořádali přes 400 kurzů
  • Našimi kurzy prošlo v letech 2003 - 2021 přibližně 4000 účastníků
  • Školíme v Česku i na Slovensku, od Ústí nad Labem až do Zvolena
  • Nejvzdálenější kurzy jsme připravili na Slovensku ve Zvolenu
  • Naše kurzy absolvovali účastníci 8 národností